STYLIŚCI

Anna Banat

stylista fryzur i właściciel salonu

Z zainteresowania i wykształcenia filolog języka polskiego na UJ, z pasji fryzjer stylista. W życiu trzyma się twardej zasady “albo robić coś dobrze, albo wcale”, z czego wynika jej perfekcyjne podejście do pracy. Niezależnie czy strzyżenie, kolor czy upięcie wszystko jest dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Skromna, a jednocześnie konkretna, miła, a jednocześnie pewna swojej wiedzy i umiejętności. Kształciła się u najlepszych. Ukończyła szkolenia w Akademii Maćka ManiewskiegoGłodna wiedzy i dążąca do regularnego podnoszenia swoich kwalifikacji. Traktująca fryzjerstwo jako sztukę i zdająca sobie sprawę z tego, jak ważne w wizerunku każdej osoby są włosy. Lubi wyzwania i traktuje każdego klienta indywidualne. Prywatne żona i mama Kacpra. Lubi podróże, dobrą książkę, muzykę. Góry to miejsce gdzie się relaksuje i ładuje akumulator do nowych wyzwań.

Bernadetta Basara

stylista fryzur

Pasjonatka fryzjerstwa od najmłodszych lat. Jej zainteresowanie pokierowało ją do wybrania zawodu fryzjera. Przy dobrej kawie potrafi każdemu Klientowi zasugerować odpowiednią dla niego stylizację. Jest niezrównanym fryzjerem męskim i zawsze pomocną, z wyczuciem smaku fryzjerką damską. Nie boi się wyzwań, próbowania wciąż czegoś nowego, miksowania starych i nowych trendów, aby uzyskać najlepszą wypadkową dla Klienta. Najlepszym świadectwem jej pracy jest duże grono zadowolonych Klientów. 

Jest osobą zawsze uśmiechniętą, potrafiącą wizytę w salonie przeobrazić w chwile relaksu i zaczerpnięcia pozytywnej energii. Prywatnie żona i mama Oliwki. Lubi zwierzęta, dobre kino i spotkania z przyjaciółmi.